Pomoc dla zadłużonych


Firma Wolni Od Długów oferuje realną pomoc zadłużonym osobom, niezależnie od stopnia powagi ich problemów. Pomagamy prawnie rozwiązać nawet te sytuacje, które z pozoru wydają się być bez wyjścia. W naszej pracy kierujemy się uczciwością, życzliwością oraz wyrozumiałością dla każdej osoby, która się do nas zgłasza.


Pomoc dla osób zadłużonych

Wolni Od Długów to zespół profesjonalistów, którzy pomogą odzyskać wiarę w to, że nie wszystko stracone i jest spora szansa powrócić na „właściwe tory”. Zapewniamy najwyższy poziom usług, a także pełną poufność mając świadomość, jak bardzo jest to istotne w tak delikatnych sprawach, jak finanse – dotyczą one bowiem najczęściej nie tylko osoby obciążonej zobowiązaniami, ale także całych rodzin.

Do każdej sytuacji podchodzimy w pełni indywidualnie, skutecznie poszukując rozwiązań, które sprawdzą się w danym przypadku. Kompleksowe wsparcie, które oferujemy, to realna pomoc zadłużonym, dzięki której mają oni szansę szybko wydostać się z długów.

Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, na każdym etapie postępowania windykacyjnego – polubownym, sądowym oraz komorniczym.


Pomoc prawna dla zadłużonych – indywidualne podejście do każdego klienta

Jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie, ponieważ każdy przypadek traktujemy z należytym zaangażowaniem. Zawsze rzetelnie analizujemy sytuację finansową dłużnika, uwzględniając wszelkie możliwe czynniki, które mają wpływ na wypracowywanie optymalnego rozwiązania.

Pomoc dla ludzi zadłużonych obejmuje zarówno profesjonalne doradztwo finansowe, jak i pomoc prawną. Nie zostawimy klienta samego – przeprowadzimy go przez sprawę sądową, negocjacje z wierzycielami, bankami, komornikami czy firmami windykacyjnymi, dbając o poszanowanie jego praw i ochronę interesów. Będziemy reprezentować sprawę klienta w postępowaniach sądowych egzekucyjnych, walcząc o jak najbardziej korzystny dla niego efekt.


Harmonogram spłat ułożony według potrzeb i możliwości Klienta

Przez realną pomoc zadłużonym rozumiemy także to, że harmonogram spłat, który dla Ciebie ułożymy, będzie planem w pełni możliwym do zrealizowania. Przed ostatecznym ułożeniem takiego planu zrobimy wszystko, by zmniejszyć wysokość zadłużenia. Mamy w tym doświadczenie oraz posiadamy niezbędną wiedzę, która pozwala nam poruszać się w tego typu zagadnieniach świadomie oraz skutecznie.


Pomoc prawna dla osób zadłużonych – w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Niezależnie od tego, jak bardzo poważny wydaje się problem, dołożymy wszelkich starań, by udzielić realnej pomocy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wygrać spór sądowy z bankiem bądź firmą pożyczkową. Postaramy się o to, by wstrzymać egzekucję komorniczą lub ją umorzyć, jak również o uchylić wyrok statuujący obowiązku zapłaty i wiele innych.

Podejmujemy wszelkie działania, które mogą przynieść korzyści. Dokładnie je planujemy i dobieramy do indywidualnej sytuacji, aby były możliwie jak najbardziej skuteczne. Wynegocjujemy dla klienta najkorzystniejsze warunki spłaty długów.


Jak uniknąć spirali długów? Doradztwo i pomoc dla zadłużonych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dłużnicy żyją w ciągłym stresie. Mając to na względzie, chcemy ustrzec klienta przed popełnieniem nieroztropnych kroków i jeszcze poważniejsze uwikłanie się w długi. Pozwoli nam to na wypracowanie jeszcze skuteczniejszych rozwiązań, które przyniosą większe korzyści.

Będąc dłużnikiem nie warto unikać kontaktu z bankiem bądź przedstawicielem firmy windykacyjnej, ponieważ stawia to klienta w złym świetle i wbrew pozorom nie zmniejsza stresu towarzyszącego długom, ale jedynie go wzmaga. Unikanie konfrontacji może ponadto skutkować obciążeniem dodatkowymi kosztami postępowania windykacyjnego lub sprawić, że sprawa trafi od razu do sądu.

Kolejnym częstym błędem dłużników, który pogarsza ich trudną sytuację, jest odkładanie zapłaty na później w momencie, gdy nie posiadają całej wymaganej kwoty. Zdecydowanie lepiej widziana jest zapłata w terminie, nawet jeśli jest to tylko część należności.

Przede wszystkim jednak warto wiedzieć, że najbardziej zgubnym pomysłem zazwyczaj okazuje się branie kolejnych pożyczek na spłatę długów. Takie postępowanie tylko zwiększa ich sumę, zwiększając ją o odsetki.

Realną pomoc zadłużonym mogą nieść także oni sami – jeśli zastosują się do powyższych wskazówek, prawdopodobieństwo szybkiego wyjścia z długów znacząco wzrasta. Jeżeli chcesz otrzymać pełne, profesjonalne doradztwo, zapraszamy do współpracy!


Potrzebujesz pomocy dla ludzi zadłużonych? Skontaktuj się z nami!

Wolni Od Długów to nazwa firmy zawierająca obietnicę – my dokładamy wszelkich starań, by nie była ona bez pokrycia. Zdajemy sobie sprawę, że możesz potrzebować bardzo pilnej pomocy dla zadłużonych. Z tego powodu przygotowaliśmy zakładkę ,,Zgłoś nam sprawę”, gdzie poprzez przejrzysty formularz można nam przekazać niezbędne informacje na temat problemu.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do dyspozycji!

Wyślij wiadomość
Wiele osób nie wie, gdzie szukać pomocy w trudnej sytuacji finansowej. Z tego powodu dłużnicy nierzadko podejmują decyzje, które, zamiast ułatwić wydostanie się z długu, przynoszą odwrotny efekt. Skuteczną pomoc zapewnią specjaliści orientujący się w przepisach prawnych. Dzięki temu są w stanie obiektywnie ocenić zapisy znajdujące się w umowach i przeanalizować indywidualną sytuację. Warto skorzystać z pomocy prawnej udzielanej przez profesjonalistę, który zapobiegnie podejmowaniu nieroztropnych decyzji oraz wesprze w procesie wychodzenia z długu.
Nowelizacja przepisów z 2018 roku sprawiła, że podstawowy termin, w którym przedawniają się roszczenia, wynosi 6 lat. Zasada ta nie odnosi się jednak do każdego zaciągniętego zobowiązania. W zależności od jego rodzaju termin ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu. Warto wiedzieć, że istnieją również takie długi, które tracą na ważności – należy do nich między innymi kredyt hipoteczny. Zatem – jak sprawdzić przedawnienie długu? Jednoznaczną informację uzyskamy, kontaktując się z wyspecjalizowanymi w tej mierze pełnomocnikami, np. specjalistami z naszej kancelarii antywindykacyjnej.